KONTAKT

„Ach, milé děti,“ řekl zděšený otec: „proč nechcete žít v klidu a míru a spokojit se s málem, s poctivostí přece dojdete nejdál. Loupežnictví je povolání zlé a bohaprázdné, které vede ke smutnému konci. Z toho bohatství, které takto nashromáždíte, nebudete mít žádnou radost a skončí to s vámi špatně, neboť tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, dokud se ucho neutrhne, nakonec vás dopadnou a skončíte na šibenici.“

Rolling

Rolling, spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her, je nestátní nezisková organizace působící od roku 2013 s cílem využít vzdělávací potenciál rolových her založených na autentickém prožití událostí a situací.

Věříme, že rolové hry mohou být zajímavé jako doplňková metoda ve výchově, a připravujeme programy, ve kterých můžete zažít kombinaci přístupů od frontálních přednášek přes besedy s odborníky a pamětníky až k tomu, že se zkusíte sami do dané problematiky vcítit.

Rolling pracuje na rozvoji zážitkových vzdělávacích her a je tvořen nadšenými lidmi s dlouholetými zkušenostmi z oblasti pedagogiky, zážit­kových projektů a občanského vzdělávání. Zajišťuje celou realizaci akce. Stojí například za akcemi, jako je De la Bête či Legie: Sibiřský příběh.

V případě dotazů se obracejte na mail cavecanem@rolling.cz.

Najdete nás také na facebook.com/rolling.cz a facebook.com/cave-canem

COSE BUDE DÍT?

 • 1.1.2018

  Začátek přihlašování na oba běhy

 • 31.1.2018

  Ukončení přihlašování

 • 31.3.2018

  Uzavření plateb

 • 22.-26.8.2018

  Čtvrtý běh