KONTAKT

„Čí jsou ty hroby?“ zeptal se král. „Tyhle dva jsou pro princezny, které pro lásku vykrvácely na mečovém poli.“ řekl jeden hrobník. „Tyhle dva jsou pro princezny, které pro lásku spadly ze skleněné hory.“ řekl druhý hrobník. „A tyhle dva jsou pro princezny, které se pro lásku zalkly v rozpálené peci.“ řekl třetí hrobník. „A ten sedmý?“zeptal se král. „Ten je pro princeznu, které z lásky puklo srdce.“ zašeptala jeho nevěsta a klesla do hrobu.

Rolling

Rolling, spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her, je nestátní nezisková organizace působící od roku 2013 s cílem využít vzdělávací potenciál rolových her založených na autentickém prožití událostí a situací.

Věříme, že rolové hry mohou být zajímavé jako doplňková metoda ve výchově, a připravujeme programy, ve kterých můžete zažít kombinaci přístupů od frontálních přednášek přes besedy s odborníky a pamětníky až k tomu, že se zkusíte sami do dané problematiky vcítit.

Rolling pracuje na rozvoji zážitkových vzdělávacích her a je tvořen nadšenými lidmi s dlouholetými zkušenostmi z oblasti pedagogiky, zážit­kových projektů a občanského vzdělávání. Zajišťuje celou realizaci akce. Stojí například za akcemi, jako je De la Bête či Legie: Sibiřský příběh.

V případě dotazů se obracejte na mail cavecanem@rolling.cz.

Najdete nás také na facebook.com/rolling.cz a facebook.com/cave-canem

COSE BUDE DÍT?

 • 1.1.2018

  Začátek přihlašování na oba běhy

 • 31.1.2018

  Ukončení přihlašování

 • 31.3.2018

  Uzavření plateb

 • 22.-26.8.2018

  Čtvrtý běh