PŘIHLAŠOVÁNÍ / PRAKTICKÉ INFORMACE

„Hledám živou vodu, matičko. Můj otec je starý a nemocný král, ale ještě nechce zemřít.“

Cave Canem se bude konat 22.-26.8. 2018 v okolí zříceniny hradu Ronovec kousek od Havlíčkova Brodu. Akce začíná ve středu večer a končí v neděli ráno. Během středy a čtvrtka na vás čekají workshopy, ve kterých se naladíte na atmosféru hry, naučíte se pracovat s hudbou, zpěvem a dalšími mechanismy a také se poznáte se skupinou, ve které budete hrát. Samotná hra pak bude trvat dva a půl dne, od čtvrtečního poledne do sobotního večera. Jídlo bude zajištěno po celou dobu akce, tedy od středeční večeře až po nedělní snídani. Drtivou většinu věcí potřebných pro hru, včetně kostýmu a rekvizit, dostanete od nás přímo na místě, vlastní potřebujete jen boty, talíř, nebo stylové misky a věci na spaní.

Přihlašte se ZDE

Registrace bude postupovat intervalově. První interval trvá od pondělí 1.1. do pondělí 15.1. v 18:00, druhý od pondělí 15.1. do středy 31.1. Všechny přihlášky došlé v rámci jednoho intervalu pro nás mají stejnou váhu, není tedy třeba nikam spěchat.

Jakmile vyhodnotíme první várku přihlášek, ozveme se vám s nabídkou dvou herních skupin, ze kterých si vyberete tu svému srdci bližší a následně vám zpřístupníme fora a dokumenty skupiny.
DŮLEŽITÉ: Pro plnohodnotné zapojení do předherních diskuzí a možnost pohodlně kontaktovat spoluhráče je doporučený účet na Facebooku. Pokud ho nemáte a nehodláte si ani žádný čistě pro tento účel zakládat, je stále možné se plnohodnotně účastnit hry jako takové, ale přijdete o komunikaci se spoluhráči před hrou.

Skrze běžnou přihlášku se nebude možné hlásit do Mlýna a Kovárny. Místo toho přijímáme na mailu cavecanem@rolling.cz přihlášky celých sestav Mlýna (tři muži, dvě ženy) a Kovárny (tři ženy, dva muži).

Pokud máte zájem jet za hráče CP přihlašte se ZDE

Dokumenty

Dokument obsahující veškeré obecné informace jak larp Cave Canem hrát. >>Ke stažení zde.<<
Další dokumenty, které dostanete se budou týkat vaší skupiny a postavy.

Cena

Hra má jednotnou cenu 2 700 Kč. Tato cena kryje náklady hry.
V ceně hry je strava od středy večer do neděle do rána, kostým a hra začínající ve středu večer a končící v sobotu večer.

Cena hry pro děti bude kalkulována jednotlivě podle počtu dětí na běhu, požadavcích na stravování a podobně. Bude se pohybovat kolem tisíce korun na jedno dítě.

Pokud nám za hru budete chtít přispět více, budeme mít ohromnou radost a peníze investujeme do dalšího vybavení a dlouhodobého provozu spolku Rolling.

Pokud je pro vás cena hry příliš vysoká, je možné dosáhnout významných (třeba i 100%) slev různými pomocnými pracemi na hře, třeba výrobou rekvizit, několik týdnů před hrou, a nebo prací na místě těsně před hrou a po hře. Stačí se nám ozvat na mail s tím, že chcete pomoct, kolik si tak představujete, že tomu věnujete času, a co umíte/ chcete dělat. Určitě pro vás najdeme vhodné možnosti.

Storno poplatek

Odhlášení ze hry je možné, podléhá však storno poplatku. Při řádném odhlášení měsíc nebo déle před akcí vám vrátíme 90%, 30-14 dní před akcí vrátíme 50% platby.

COSE BUDE DÍT?

 • 1.1.2018

  Začátek přihlašování na oba běhy

 • 31.1.2018

  Ukončení přihlašování

 • 31.3.2018

  Uzavření plateb

 • 22.-26.8.2018

  Čtvrtý běh