ccbanner

Autoři

Adam Pešta

Jako šéf realizace a produkce stojí za dlouhou řadou larpů, bitev, filmů, divadel, eventů a teambuildingů z komerční i nekomerční sféry. Miluje nakládání a vykládání věcí, tetris, řízení, přísnění, návykové látky a vůbec všechny ty věci jako každý správný produkční. A dělá to už hodně přes deset let. Navíc miluje Rosenthal a Rolling, protože oboje založil.

David František Wagner

Po vystudování pedagogiky historie a filozofie pokračuje v Ph.D. studiu na Pedagogické fakultě Karlovy Univerzity. Larpům se věnuje posledních deset let jako hráč i jako organizátor, v nedávné době pracoval například na De la Bête či na hře Legie: Sibiřský příběh. Říká lidem, co mají dělat, protože sám umí jenom přikládat do kotle. Také zajišťuje skutečně šťastné konce i pro mužské postavy.

David Michálek

Živí se fotografií, grafikou a reklamou. Má za sebou nějaké studium v oboru. Jeho kreativní nápady bývají častokrát nepochopeny, ale jen proto, že nenosí v kapse cedulku s nápisem “sarkasmus”. V týmu Cave Canem se věnuje příběhovým linkám, postavám a klade důraz na řádné zpracování hororové části hry (té, kde se lidi bojí). Pokud zrovna netvoří plakáty či jiné propagační materiály, jistě někde chytá Evu, zatímco ona visí z lustru hlavou dolu.

Eva Mlejnková

Hraní larpů se věnuje přibližně osm let, organizaci pak o něco kratší dobu. Spolupodílela se na larpech Obora 2P915, De la Bête a Legie: Sibiřský příběh. Na hře Cave Canem je součástí kreativního týmu a zajišťuje kostýmy. Jinak má neustále jalový nápady, směje se vlastním vtipům, uvádí lidi do rozpaků, mluví nahlas – a pokud zrovna na někoho nekřičí, určitě visí za nohy z lustru. Dále je arbitrem dobrého vkusu a světoznámou bojovnicí proti kýči.

Jan “Gavroche” Winkelhöfer

V podstatě hodný a laskavý člověk, který jednoho dne začal jezdit na larpy a od té doby miluje temnotu a silné emoce. V organizačním týmu Cave Canem se věnuje zejména dějovým linkám a nějakým těm folklorním srandičkám. Razí heslo: “Příběh, ve kterém nikdo neumřel, se může jít vycpat”.

Jan Rmoutil

Programátor a webdesigner. Vášnivý hráč a vypravěč rpg. Během posledních patnácti let také hráč a pomocný organizátor larpů. Ke Cave Canem dodává zlé a podivné nápady. Účastnil se přípravy a tvorby larpu Orlov.

Katka Soudková

Larpy hraje už deset let a posledních pár let je i organizuje. Kromě toho se dlouhodobě věnuje hlavně zážitkovým hrám a neformálnímu vzdělávání a právě dokončuje studium japonštiny na FF UK. V Cave Canem patří k těm hodnějším v týmu, protože někdo to prý holt dělat musí.

Lucie Chlumská

Vystudovala psychologii a již několik let pracuje jako personalistka. Larpům se naplno věnuje pět let a kromě komorních larpů se podílela také na De la Bête či na hře Legie: Sibiřský příběh. Miluje pohádky a v týmu bojuje za šťastné konce s různou mírou úspěšnosti.

Petr Novotny

Profesionální cynik, kávový kryptofašista, misantrop a obecně tedy vynikající pracovník v oblasti hospitality služeb. Do týmu vnáší kreativní rozkol a chaos. Ve své práci vychází ze zkušenosti dlouholetého člena zlaté pražské mládeže, člověka za I před barem, bakaláře nejtěžšího pražského gymnasia a obecně osoby přesvědčené o marnosti lidské existence. Jeden z nejlepších tanečníků disco. Startky už přes rok nekouří.

Rolling

Rolling, spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her, je nezisková organizace tvořená nadšenými lidmi s dlouholetými zkušenostmi z oblasti pedagogiky, zážit­kových projektů a občanského vzdělávání. Zajišťuje celou realizaci akce. Stojí například za akcemi, jako je De la Bête či Legie: Sibiřský příběh.

Hru pro vás tento rok uvádějí: Martin Neji Philipp, Zuzana Šubrtová, Jan Leroy Wollmann,  Kateřina Běláková, Julie Pokorná, Marek Kryška, Hanka Burdik, David František Wagner, Lucie Chlumská, Eva Vrána Wagner

CAVE CANEM

  • Rolling, spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her
  • Fučíkova 283, 411 55 Terezín, IČ 02296802
  • Bankovní spojení: 2300500209/2010
  • Vedený ve spolkovém rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové sp. zn. L 8720
  • http://www.rolling.cz

  • Vytvořilo Rolling 2020, Cave Canem, grafické zpracování Vlkodémon666